Acun Ilıcalıdan TV8,5’a 5 büyük transfer: Şansal Büyüka da geliyor

Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın, Fırat Aydınus ve Murat Kosova üzere isimleri takımına dahil eden TV8,5 flaş bir ismi daha takımına kattı.

TV gazetecisi Sina Koloğlu’nun toplumsal medya hesabından paylaştığı yazısında bu isimleri belirtti.

İşte Koloğlu’nun paylaşımı:

“Acun Ilıcalı bu yıl TV8.5 kanalını ‘futbol ağırlıklı’ bir yapı içinde kıymetlendirecek. Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın, Fırat Aydınus ve Murat Kosova üzere isimleri takımına dahil etti. Son olarak hem yazılı basının hem de ekranın duayen bir ismi ile ismi geçiyor; Şansal Büyüka.

HAFTADA BİR PROGRAM

Kulağıma gelen, Şansal Büyüka’ya yapılan teklif, cuma ve cumartesi ‘Maraton’ gibisi bir program oldu. Şansal Büyüka’nın artık bu türlü bir program yapmak istemediği, olursa, haftada bir tek kişilik bir ‘Haftalık değerlendirme’ programı yapabileceği istikametinde görüş bildirdiği bilgisine ulaştım. Çabucak belirteyim, şu an kesin bir durum yok. Yalnızca karşılıklı niyetler belirtildi.

HULL CİTY MAÇLARI

Bu benim görüşüm; bu kanalda Acun’un sahibi olduğu Hull City maçlarının da yayınlanması sürpriz olmaz. Bir ön sezi de; Mehmet Demirkol. Ekranın ‘güvenilir yüzü’ olarak her daim öne çıkan bir isim. Edindiğim izlenim Demirkol’u Acun’un kanalında görmek istediği isimlerden biri. Takımda yer alırsa, süpriz olmayacak.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.