Alanyaspor, Oussama Targhalline’yi kiraladı

Süper Lig takımlarından Alanyaspor, Fransa’nın Olimpik Marsilya grubundan 20 yaşındaki Faslı orta saha Oussama Targhalline’yi dönem sonuna kadar kiraladı.

Alanyaspor Kulübü Lideri Hasan Çavuşoğlu, Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde düzenlenen imza merasiminde yaptığı konuşmada, transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Çalışmalar kapsamında Oussama Targhalline ile kiralık olarak kontrat imzaladıklarını vurgulayan Çavuşoğlu, “Kendisi birebir vakitte Fas Ulusal Kadrosu’nda forma giyen ve hocamızın da istediği bir oyuncu. Kulübümüze ve grubumuza katkı sağlayacağına inanıyoruz. Hem kulübümüze hem de Oussama’ya güzel uğurlu olsun.” diye konuştu.

Oussama Targhalline ise Alanyaspor takımında yer almaktan keyifli olduğunu söz ederek, herkes için güzel bir dönem temenni etti.

Transferin herkes için güzel olmasını dileyen Targhalline, “Takım arkadaşlarımla birlikte çalışmak için şimdiden sabırsızlanıyorum” sözlerini kullandı.

Açıklamaların akabinde Oussama Targhalline, kendisini 1 yıllığına kiralık olarak turuncu-yeşilli renklere bağlayan mukaveleyi imzaladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.