Erbakan Malkoç, girişimciler için başarının sırrını üç maddede özetledi

Otomobil dönüşüm sektörü firmalarından DizaynVip’in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, konuk olduğu Haberler.com YouTube kanalında birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

BAŞARININ SIRRINI ÜÇ MADDEDE ÖZETLEDİ

Girişimciler için başarının sırlarını anlatan Malkoç, “Başarının birinci sırrı sürdürülebilirlik. İkinci sırrı arzı talebe çevirebilmek. Üçüncüsü ise yaptığınız işi iyi değil daha iyi yapabilmek. Eğer bunları başarabiliyorsanız işte o zaman mesafeler önünüzde kısalıyor. Yarım asla tam olamaz. Biz başladığımız günden bu yana hep tamlayarak devam ettik. Biz DizaynVip olarak üç şeyi farklı yapıyoruz. Birincisi zamandan ve mekandan bağımsız tasarımlar, ikincisi dünyadaki en iyi teknolojinin üstündeki bir teknoloji ile ürünümüzü birleştiriyoruz. Üçüncüsü ise imalat kalitesi dünya otomobillerinin çok üstünde olacak bir yapıyla yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Haberler.com – Ekonomi Haberleri Olgun Kızıltepe Olgun Kızıltepe olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com – Ekonomi Haberleri Çinli teknoloji devi Xiaomi akıllı elektrikli otomobil üretecek! İlk model 2024'te geliyor

Çinli teknoloji devi Xiaomi akıllı elektrikli otomobil üretecek! İlk model 2024’te geliyor

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.