Galatasaray’dan ayrılan Omar Elabdellaoui: ‘Yeni yönetici gitmemi istedi’

Galatasaray‘ın transfer devrinin bitmesine kısa bir mühlet kala mukavelesini tek taraflı feshettiği Omar Elabdellaoui, Norveç basınına bir röportaj verdi.

“KALACAĞIMI SÖYLEDİLER”

Kulüpsüz kalan ve şu an Norveç grubu Lillestrom ile idmanlara çıkan 30 yaşındaki sağ bek, Galatasaray’da yaşadığı durum için, “Sezon öncesinde kulüp ve teknik yöneticiyle konuştum ve birkaç teklif aldığımı söyledim. Bana hiçbir yere gitmediğimi ve grupta kalacağımı söylediler. Sonra menajerime Galatasaray’da kalacağımı söyledim. Bir yıl daha mukavelem vardı ve rahattım. Transfer periyodu kapanmadan evvel yeni yönetici geldi ve bana kulüp bulmam gerektiğini söyledi. Akabinde 3 hafta kadar evvel teknik yönetici ile konuştuğumda durum büsbütün farklıydı” dedi.

“3 TEKLİF ALDIM”

Futbol mesleğine devam etmek ve oynamak istediğini söyleyen Omar, yeni kulüp bulma konusunda bir telaşlı olmadığını lisana getirdi ve, “En azından 3 kulübü reddettiğimi düşünürsek, yeni kulüp bulma konusunda telaşlı değilim. 3 tane yüksek maaşlarla gelen mukavele teklifi oldu lakin husus bu değil. Hangi fırsatlara sahip olduğumu göreceğim ve ondan sonra karar alacağım. Gerilimli değilim” diye konuştu.

Norveçli futbolcu, reddettiği 3 kulüpten ikisinin ismini da verdi ve bu grupların Dinamo Moskova ve AEK olduğunu söyledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.