İstanbul’da, aldattığı eşinden pankart açıp özür diledi

İstanbul’da, Sultangazi’ye bağlı Cebeci Mahallesi’nde ikamet eden Semih Emin, 2 çocuğunun annesi 10 yıllık eşini aldattı.

Yaklaşık 5 ay evvel eşinden boşanan Semih Emin, pişman olup eski eşini tekrar kazanmaya karar verdi.

8 yaşındaki oğlu Miraç ve 50 kişilik kümeyle tertip kuran Emin, kafede oturan eski eşi için arkadaşlarıyla Atatürk Bulvarını kısa müddetliğine trafiğe kapattı.

Meşaleler yaktı, pankart açtı

İHA’nın haberine nazaran; Semih Emin, meşaleler yakıp pankart açarak eşinden özür diledi.

Bir mühlet sonra oğlu Miraç ile kafeye çıkan Semih, eski eşi Sinem’le yaklaşık yarım saat baş başa görüştü. Genç bayanın eşinin özür sürprizine ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu. Eski eşin ailesiyle görüşüp daha sonra karar vereceği öğrenildi.

“5 ayda ne çektiğimi bir ben bir de Allah biliyor”

Yaklaşık yarım saat süren baş başa konuşmanın akabinde pişmanlığını lisana getiren Semih Emin, şu açıklamalarda bulundu:

“10 yıllık bir evliliğim ve 2 tane çocuğum var. Vaktinde çok kusurlar yaptım konutum ile neredeyse hiç ilgilenmedim. Daima dışarıda ve sokaklardaydım bu nedenle boşandık 5 aydır başkayız fakat bu 5 ayda ne çektiğimi bir ben, bir de Allah biliyor. Zira çok pişman oldum lakin daima peşindeydim takip ediyordum zira onu çok seviyorum yanlışımın ve her şeyin farkındayım.


“Ailem olmadan yapamıyorum”

Evet kusur yaptım bir daha o yanılgılar olmayacak. Bir tertip yaptık kendisinden af diledim. İnşallah affedeceğini düşünüyorum. Fakat bir külfet var sanırım ailesinden çekiniyor. Buradan tüm Türkiye’ye sesleniyorum eşim ve ailesinden çok özür diliyorum ve beni affetmelerini diliyorum. Sizlerin aracılığı ile ben barışmak istiyorum ve bu yuvayı bir ortaya getirmek istiyorum tüm uğraşım ve planım budur. Zira onu çok seviyorum onsuz çocuklarım ve ailem olmadan yapamıyorum.”


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.