Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates dede oldu! Torunu ilk kez görüldü


Microsoft’un kurucu ortaklarından Bill Gates’in kızı Jennifer Gates ve eşi Nayel Nassar, ilk bebeklerini kucaklarını almanın heyecanını yaşamıştı. Torunuyla birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşan Gates, “Dünyayı keşfedişini izlemek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

ABD’li ünlü iş insanı Bill Gates’in kızı Jennifer Gates, geçtiğimiz sene ekim ayında Nayel Nassar ile evlenmişti. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan 26 yaşındaki Gates, 2021’in Kasım ayında hamile olduğunu duyurmuştu. Gates, cinsiyeti kız olan torunuyla ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Jennifer Gates ve Nayel Nassar çifti

“DÜNYAYI KEŞFETMEN İÇİN SABIRSIZLANIYORUM”

114 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin dördüncü kişisi olan Bill Gates, kucağında torununu tutarken çekilmiş olduğu fotoğrafa “Dünyayı keşfetmeni izlemek için sabırsızlanıyorum” notunu düştü.

27 yıllık evliliğin ardından 2021’de Gates’ten ayrılan Melinda da torunuyla çekildiği fotoğrafını “İlk torununuzu kucağınıza almak gibisi yok” notuyla paylaştı.

NE OLMUŞTU?

“İLK FOTOĞRAF GELDİ”

Evliliklerini mutlu bir şekilde sürdüren Jennifer Gates ve Nayel Nassar ilk çocuklarını kucağına almanın heyecanını yaşamışlardı. Sosyal medya platformundan bebeklerinin dünyaya geldiğini duyuran çiften Gates, bebeğini kollarının arasında tutarken çekilmiş bir fotoğrafını “Sağlıklı küçük ailemizden güzel selamlar” notunu düşerek yayınlamıştı. 114 milyar dolarlık servete sahip olan dede Bill Gates bu mutlu günü “Jenn ve Nayel’i tebrik ederim. Çok gururluyum” sözleriyle kutlamıştı. Bill Gates’in eski eşi Melinda French Gates ise “Dünyaya hoş geldin. Kalbim taşıyor” cümlelerine yer vermişti. 

Jennifer Gates ve eşi Nayel Nassar, ilk bebeklerini kucaklarına aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Barış Arduç’un spor paylaşımı dikkat çekti! Son halini görenler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir