Samsung ve Starbucks ortaklığının yeni ürünleri tanıtıldı!

Kahve içerken çekilen fotoğraflar sosyal medyanın önemli bir kısmını oluşturuyor. Artık kahve, sosyal medya ve akıllı telefonları ayrı olarak düşünemiyoruz bile. Samsung ve Starbucks ise bu durumu bir adım daha öteye taşıma kararı aldı.

Samsung, Starbucks temalı kılıflarını tanıttı

Samsung, üzerinde Starbucks logosu bulunan telefon aksesuarlarını tanıttı. Bugünden itibaren piyasaya çıkacak olan ürünler ilk olarak sadece Güney Kore’de sunulacak. Samsung yeni Starbucks ürünlerinin diğer pazarlarda yer alıp almayacağını ise henüz açıklamadı.

Samsung ve Starbucks arasındaki ortaklık Galaxy S22, S22 Plus, S22 Ultra ve Galaxy Buds 2 kılıflarını içeriyor. Bu oldukça dikkat çeken kılıf serisinde Starbucks logoları ön planda tutuluyor. Yeşil rengin ve marka logosunun ön plana çıktığı ürünler arasında oldukça farklı seçenekler de mevcut.

Kahve fincanı şeklindeki Galaxy Buds 2 kılıfı da bunlardan bir tanesi. İçi dolu bir Starbucks kahve fincanı gibi görünen bu kılıf içerisinde ise Güney Koreli üreticinin kulaklarını barındırıyor. Daha geleneksel bir kulaklık kılıfı da yine seçenekler arasında. Yeşil renkli bu kılıfın üzerinde Starbucks logosu yer alıyor. Bu kılıfların Galaxy Buds 2, Galaxy Buds Pro ve Galaxy Buds Live ile uyumlu olduklarını hatırlatalım.

Telefon kılıflarında da çeşitli seçenekler mevcut. Kılıflardan bir tanesinde Starbucks fişine benzeyen bir detya bile yer alıyor. Yine yeşil rengin hakim olduğu kılıfların birisinde Starbucks logosuna yer verilirken diğerinde ise ‘COUNT STARS IN YOUR GALAXY’ (“Galaxy”nizdeki yıldızları sayın) ifadesi bulunuyor.

Samsung sınırlı sayıda üretilcek olan yeni kılıfların çevre dostu malzemelerden yapıldığının altını çiziyor. Yeni kılıflar Starbucks uygulamasından ve Starbucks Store’lardan satın alınabilecek. Peki siz Türkiye’de sunulduğu takdirde bu ürünleri tercih eder misiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.