Yük treninin çarptığı futbolcu hayatını kaybetti

Zonguldak’tan Karabük istikametine giden yük treni tren yolunda 35 yaşındaki Aytunç Topaloğlu’na çarptı. Çarpmanın tesiriyle sürüklenen Topaloğlu olay yerinde hayatını kaybetti.

İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma grupları etrafta güvenlik tedbiri aldı. Cumhuriyet Savcısı’nın olay yeri incelemesinin akabinde Aytunç Topaloğlu’nun cansız vücudu hastane morguna kaldırıldı.

“TREN BAĞIRA BAĞIRA GELDİ”

Olay sırasında trenin korna çalarak geldiğini anlatan Durdu Çelik, “Seslerin az ilerisinde balkonda oturuyorduk gece. Tren bağıra bağıra geldi. Ben tren köpeği ezdi sandım. Biraz sonra hava aydınlanırken ambulans geldi. Jandarma da geldi. Trenin altından el feneriyle bir şey topluyorlardı. Bunlar galiba insan topluyor dedim. Trenin ezdiği yere kadar geldim. Oradan sonrasına yaklaştırmadılar. Öncesinde bir arkadaşıyla birliktelermiş. Kaza olunca arkadaşını tabiri alınmak üzere karakola götürmüşler” diye konuştu.

Zonguldakspor alt yapısında futbol mesleğine başlayan Aytunç Topaloğlu; Kilimli Belediyespor, Ereğli Belediyespor, Devrek Belediyespor ve Çaydeğirmeni Belediyespor’da futbol oynadı.

Topaloğlu’ndan geriye ise bir maçta attığı golün manzaraları kaldı. Topaloğlu’nun Kilimli Belediyesi’nde işçi olarak çalıştığı öğrenildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.