Solana, Ethereum ve Daha Fazlası! Transferler Sürüyor

Kripto para dünyasında son zamanlarda FTX’in Solana dahil olmak üzere bazı transferleri dikkat çekiyor. Çünkü satışın bir anlamı fiyatın düşmesi anlamına geliyor. Bu nedenle kripto para dünyası bu hareketleri yakından takip ediyor.

Kripto para borsası FTX’in Solana transferleri devam ediyor

Kriptokoin.com olarak dün belirttiğimiz üzere FTX ile ilişkili adresler tokenleri hareket ettiriyordu. Haberimizden sonra yeni hareketler gelmiş durumda. Buna göre verileri Lookonchain açıkladı. Son 24 saat içinde müflis kripto para borsası FTX’ten önemli hamleler geldi. Buna göre satış için toplam 1,1 milyon adet altcoin Solana transferi söz konusu. Bu transferin rakamsal karşılığı 42,35 milyon dolar seviyesinde. Transferler sadece bununla da sınırlı kalmadı. Ayrıca 7.183 adet ETH transferi de var. Bu transferin rakamsal karşılığı da 12,9 milyon dolar seviyesinde.

Kripto para borsası FTX’in Solana ve Ethereum transferiyle birlikte bir durum dikkat çekiyor. 3 Kasım itibarıyla FTX , kripto varlıklarında yaklaşık olarak 221,7 milyon dolar transfer etti. Şimdi akıllarda yer alan soru borsanın elinde ne kadarlık bir varlığın kaldığı şeklinde. Yukarıda bunun ayrıntılı bir resmi yer alıyor.

Varlık satışı yapan adresler

Lokonchain verilerine göre yakın zamanda varlık satışı yapan 8 FTX/Alameda adresi var. Buna göre bu adreslerde yaklaşık olarak 619 milyon dolarlık kripto para varlığı var. Solana için zaten yukarıda verileri vermiştik. Bu adreslerdeki varlıklarda 89 milyon dolar değerinde 49.745 adet ETH dikkat çekiyor.

Diğer taraftan 85,6 milyon dolar değerinde 69,7 milyon adet FTT var. 25 milyon adet WLD dikkat çekiyor. 23 milyon dolarlık 12.950 adet WETH de var. Ayrıntılı döküm yine yukarıdaki şekilde yer alıyor.

Solana ağındaki 3 adres

Solana SOL ağındaki 3 FTX adresindeki varlıklar da dikkat çekiyor. Buna göre bu adreslerde şu anda yaklaşık olarak 1,67 milyar dolarlık kripto para varlığı yer alıyor. Dökümün ayrıntıları da aşağıda veriliyor.

Solana ağındaki adreslere baktığımızda 9,76 milyar adet SRM dikkat çekiyor. Rakamsal karşılığı 353,6 milyon dolar. Ayrıca 9,76 milyar adet MAPS var. Bunun rakamsal karşılığı 287,4 milyon dolar. Diğer taraftan 7.465 adet BTC, 256 milyon dolar değerinde. Ayrıca 4 milyon adet SOL da var. Bunun değeri ise 154 milyon dolar. Son olarak 9,77 milyar OXY, 131 milyon dolar değerinde. FTX ile ilişkili adreslerin yakından takibi kripto dünyasındaki yatırımcılar için önemli işaretler sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx