Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Alım İçin Giriş Fırsatı Veriyor!

Üzerinde spekülasyon yapmak için çok çeşitli kripto para birimleri mevcut. Bu yüzden, kripto traderları ve yatırımcıları, ilgilenecekleri bir grup altcoin projesini değerlendirmek için genellikle kripto para piyasasını kategorize etmenin yollarını ararlar. Yakın zamanda yaşanan satışların ardından, birçok token aşırı satım sinyalleri veriyor. Kripto uzmanı Vinicius Barbosa’ya göre bu da giriş noktası arayan yatırımcılar için alım fırsatı olabilir. Uzman, bu potansiyele sahip 0,10 doların altındaki üç projeyi seçti.

İlk sıradaki altcoin: IoTeX (IOTX)

IoTeX (IOTX), son 30 günde %18’in üzerinde kazanç elde etti. Böylece, aylık olarak yükseliş trendini korudu. Token, yazı sırasında 0,0179 dolardan işlem görüyordu. Bu güç gösterisi, IOTX’in token başına 0,193 dolara kadar işlem gördüğü 16 Ekim’deki fiyat geri çekilmesinden sonra da devam ediyor.

IOTX 1 aylık fiyat grafiği

IoTeX, akıllı ev cihazlarından otonom araçlara kadar çeşitli makinelere hizmet veren makine ekonomisi için merkezi olmayan omurga olma konusunda benzersiz bir teklife sahip. Yerel tokenı IOTX’e olan talep, UCam veya Pebble gibi gerçek hayattaki ürünlerine olan taleple ilişkili. İlginç bir şekilde, IntoTheBlock verileri, tüm IOTX sahiplerinin %42’sinin kârda olduğunu gösteriyor. Ayrıca, bunların %83’ünün bir yıldan uzun süredir yatırım yaptığını ortaya koyuyor. Bu da altcoin projesine olan inancın yüksek olduğunun bir işareti. Dolayısıyla bu da daha fazla büyümenin mümkün olduğunu gösteriyor.

IOTX sahipleri. Kaynak: IntoTheBlock

İkinci sırada Status (SNT) geliyor

Status (SNT) yazı sırasında bir ayda %16 artışla 0,026 dolardan işlem görüyordu. Altcoin kısa süre önce bir direnç bölgesinden çıktı. Ancak token’ın yerel en yüksek seviyesi olan 0,027 dolara zaten yakın. Sonraki bir çıkış ve ardından bu işaretin yeniden test edilmesi, SNT için başka bir yükseliş ivmesi yaratabilir.

SNT 1 aylık fiyat grafiği

Status, bir mesajlaşma sistemi içeren mobil ve masaüstü işletim sistemi ve merkezi olmayan bir tarayıcı. Ayrıca, kullanıcıların bir ağa bağlanmasına ve daha özel bir deneyim sunan kriptografik takma ad aracılığıyla mesaj göndermesine olanak tanıyor. SNT’nin Status ekosistemi ile ilgili yönetişim önerilerini teklif etmek ve oylamak için kullanılan bir yönetişim tokeni olduğunu belirtmek gerekiyor. Ayrıca Ethereum Ağına bağlı hafif bir node olan uygulama içindeki özelliklerin kilidini açıyor.

Son sıradaki altcoin: Radix (XRD)

Radix (XRD) yazı sırasında 0,043 dolardan işlem görüyordu. Token, son 30 günde %25’e yakın kayıp yaşadı. XRD, 0,10 doların altındaki diğer iki kripto para biriminden farklı olarak düşük bir Göreceli Güç Endeksi (RSI) ile zayıflık gösteriyor. Bu nedenle RSI, tokenın bu noktada aşırı satılmış olabileceğini de ortaya koyuyor.

XRD 1 aylık fiyat grafiği

Radix, güvenilirliğinden ödün vermeden normal katman-1 Blockchain’lerden daha yüksek ölçeklendirmek için tasarlanmış bir sharding sistemi kullanıyor. Altcoin projesi, atomik birleştirme yeteneği koruma konusunda cesur iddialar sahip. Bu nedenle sektördeki teknoloji meraklılarının dikkatini çekti. Bununla birlikte, XRD hala ilk aşamalarında. Bu yüzden, vaatlerini yerine getirme kabiliyetinin zaman içinde kanıtlanması gerekecek. Token aynı zamanda enflasyonist tokenomik özelliklere sahip. Ayrıca, tüm arzın yalnızca %42’si halihazırda dolaşımda.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz. Ayrıca, kripto para piyasasını oldukça oynak ve değişken yapıda olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx